Darmowy weekend multiplayer i inne niespodzianki

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny darmowy weekend już od dzisiaj w Xbox Live.

Nie posiadacie abonamentu Xbox Live Gold? Więc zapewne nie korzystacie z trybu multiplayer. Jeśli chcielibyście jednak spróbować swoich sił w rozgrywkach online, to właśnie nadchodzi taka możliwość.

Microsoft zaprezentował dziś darmowe 3 dni multiplayer, dzięki czemu skorzystamy z usług sieciowych. Od dziś do 19 lutego użytkownicy bez aktywnego Golda mogą cieszyć się dostępem do funkcji przysługującym subskrybentom Xbox Live Gold.

Mało tego, w sekcji gier do instalacji znajdziecie do pobrania tytuły jak Rocket League oraz NBA 2k17, które będą dostępne także do niedzieli włącznie. Miła niespodzianka, prawda? Warto sprawdzić dwa tytuły, a szczególnie Rocket League, który przynosi mnóstwo zabawy.

Poniżej materiał promujący darmowy weekend. Uwaga! Niech nie zmyli Was przedstawienie na nim Battlefield czy Call of Duty, które nie obejmuje bezpłatnego weekendu.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: