Darmowy weekend z Madden NFL 18 od piątku na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zagraj bezpłatnie w najnowszą odsłonę serii Madden NFL na konsoli Xbox One w ten weekend!

EA Sports ma na koncie wiele dyscyplin sportowych, a jedną z nich jest amerykański futbol. Z tego powodu, co roku otrzymujemy serię gier Narodowej Ligi Futbolu Stanów Zjednoczonych (NFL). W najnowszą odsłonę tej gry zagramy bezpłatnie, dzięki darmowemu weekendowi z tym tytułem, organizowanym przez Microsoft i Electronic Arts. Dostęp zostanie przyznany od jutra (19 października) o godzinie 6 rano czasu polskiego, a zakończy się w najbliższy poniedziałek o 9 rano. Produkcji Madden NFL 18 towarzyszy jednocześnie zniżka 33% na pełną wersję gry.

Osiemnasta odsłona wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością rozgrywki, za sprawą wprowadzenia silnika Frostbite 3, znanym z gier Battlefield, Fifa czy Need for Speed. Dopełnieniem jest działanie gry w trybie HDR, gdzie doświadczymy jeszcze większy zakres jasności i barw (aktualnie tylko na Xbox One S). Madden NFL 18 wprowadza również tryb fabularny, w którym wcielamy się w zawodnika Devina Wade’a.

»Zobacz również: Mantis Burn Racing także ze wsparciem Cross-Play między Xbox One, Steam i Switch

Oferta bezpłatnego dostępu w ten weekend skierowana jest do posiadaczy aktywnej subskrypcji Xbox Live Gold. Razem z przyjaciółmi mogą m.in. spróbować rozgrywek 3 na 3 i skorzystają z przeceny w sklepie Xbox.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: