Darmowy weekend z Grip: Combat Racing od jutra na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Goldowicze bez dodatkowych opłat otrzymają dostęp do gry wyścigowej od studia Caged Element. Pełna wersja z 50% zniżką.

Microsoft przygotował dla subskrybentów złotej przepustki weekendowe wydarzenie, w którym oferuje darmową rozgrywkę w tytule Grip: Combat Racing. Czym jest ta produkcja? To szalone wyścigi, pełne dynamiki i rozwałki, gdyż walczyć będziemy o pierwsze miejsce wyposażeni w bojowy arsenał, w wielkich i opancerzonych maszynach o nietypowej konstrukcji. Pomocną broń do eliminacji przeciwników zdobędziemy na trasie, lecz trzeba pamiętać, aby dojechać do mety w jednym kawałku. Świeżo wydana aktualizacja oferuje nowe pojazdy antygrawitacyjne i trasy, a sama gra została udoskonalona pod kątem technicznym, dostarczając lepsze wrażenia z rozgrywki.

Grip znajdziecie także w katalogu Xbox Game Pass, ale jeśli chcielibyście posiadać tytuł w swojej kolekcji gier na własność, przez najbliższy czas w sklepie Xbox kupicie go z 50% zniżką. Darmowy weekend dla członków Xbox Live Gold potrwa od 4 do 7 lipca. Posiadacze konsoli Xbox One X mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu 4K Ultra HD wraz z HDR.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl