Darmowy weekend z grą The Steep

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejne darmowe granie tym razem z tytułem od Ubisoftu.

Darmowych gier czy weekendów nigdy za wiele i o tym należy pamiętać. Kolejne zbliżające się dni dadzą nam możliwość wypróbowania swoich sił w alpejskim symulatorze sportów ekstremalnych – The Steep. Tytuł ten opiera się głównie na rywalizacji online w otwartym górskim świecie. Mnóstwo funkcji społecznościowych może przypaść do gustu, gdzie będziemy bić kolejne rekordy przy użyciu deski snowboardowej, paralotni czy stroju wingsuit .

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Ostatnim razem darmowy dostęp do gry dała otwarta beta tuż przed premierą. Od 10 marca przez 3 dni The Steep da nam pełny dostęp za darmo. Oprócz tego podczas weekendu w sklepie Xbox wartość gry w edycji standardowej zostanie obniżona o 50%, zaś cena Gold Edition spadnie o 40%.

Więc? Kto po prawie minionej zimie i mrozach zechce wrócić do świata pokrytego śniegiem? Może przygotowany zwiastun zachęci Was do zmierzenia się z niebezpiecznymi sportami ekstremalnymi.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: