W ten weekend zagramy bezpłatnie w For Honor na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Od czwartku rozpoczyna się darmowy dostęp do gry od Ubisoftu.

Ubisoft próbuje zachęcić kolejnych graczy do wzięcia udziału w średniowiecznych bitwach, oddając w Nasze ręce grę For Honor na najbliższy weekend. Każdy kto zechce zmierzyć się na polu walki, otrzyma dostęp do trybu fabularnego oraz rozgrywek sieciowych. Te drugie pozwolą na wzięcie udziału w pojedynkach 1vs1, potyczkach 2vs2 oraz 4vs4 (bitwa, eliminacja, dominacja). Oprócz tego weźmiemy udział w wojnie frakcji oraz bez ograniczeń spersonalizujemy własną postać.

Znalezione obrazy dla zapytania forhonor

Ubisoft pomyślał także o wcześniejszym pobraniu gry, zanim rozpocznie się darmowy weekend. Niestety, ale ta opcja jest tylko dla posiadaczy Playstation 4 oraz PC, pomijając graczy Xbox One. Bezpłatny udział w For Honor rozpocznie się w czwartek o 9:00 rano i potrwa do 02:00 w nocy we wtorek.

Jak zawsze wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold, a w sklepie Xbox powinna czekać zniżka na grę. Jeśli zdecydujemy się na jej zakup, to wszelkie Nasze postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji.

To kto bierze udział w honorowych walkach?

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: