Darmowy weekend z For Honor wystartuje w przyszłym tygodniu

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ubisoft ujawnia również szczegóły czwartego sezonu, a w nim nowi wojownicy, mapy i tryby gry.

Aktualnie na konsoli Xbox One trwa darmowy weekend z The Elder Scrolls Online, do którego dostęp mają wszyscy członkowie złotej subskrypcji. Microsoft podzielił się także kolejną ofertą na przyszły tydzień, gdzie znajdziemy For Honor od studia Ubisoft Montreal. Twórcy chcą tym samym przypomnieć graczom o tej produkcji, ponieważ 14 listopada wystartuje czwarty sezon pod tytułem Porządek i Spustoszenie. W nim znajdziemy kilka nowości:  dwóch wojowników, dwie mapy i dwa tryby. Jedna z postaci – Szaman – zasili szeregi wikingów, zaś drugi, hybrydowy wojownik,  wejdzie w skład samurajów i nosi nazwę Aramus. Żeby nie było nudno, gracze otrzymają także dwie nowe mapy: Market Town i The Gauntlet, a także znajdziemy nowe tryby gry. Pierwszy z nich to Tribute (Hołd), gdzie naszym zadaniem jest przeniesienie trzech ofiar do świątyni drużyny. Pierwszy zespół, który wykona zadanie, będzie cieszyć się zwycięstwem. Przy każdej złożonej ofierze będzie można wybrać jedną ze zdolności: tarczę, wzmocnienie ataku lub możliwość zobaczenia na mapie położenie przeciwników. W trybie Dominium będzie można walczyć w światowym rankingu, sprawdzając swój poziom doświadczenia.

Dla Bohatera Honoru S4

Darmowy weekend rozpocznie się 9 listopada (czwartek) o godzinie 18:00 czasu polskiego i potrwa do 14 listopada (wtorek), do 9:00 rano. Pamiętać należy, że wydarzenie skierowane jest jedynie dla graczy z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold. Dodatkowo, każdy kto zechce zostać na dłużej z For Honor, będzie miał możliwość zakupu pełnej wersji gry w cenie niższej o 60%. Licząc, że standardowa edycja kosztuje 279,99 złotych, po obniżce zapłacimy za nią około 112 złotych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: