Trwa darmowy weekend z DRAGON BALL FighterZ na Xbox One

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Arc System Works oraz Microsoft zapraszają do gry wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Tytuł dostępny w promocji.

Niepierwszy raz otrzymujemy darmowy dostęp do DRAGON BALL FighterZ w ramach Free Play Days na Xbox One. Ponownie możemy wcielić się w ulubionych bohaterów mangowego uniwersum i walczyć w trybie fabularnym bądź sieciowym. Bezpłatną i pełną rozgrywkę otrzymują jedynie abonenci złotej przepustki Xbox Live Gold (w tym Xbox Game Pass Ultimate), mogąc zapoznać się z tytułem i przenieść swoje postępy do zakupionej kopii gry.

Jak zawsze podczas takich wydarzeń, tytuł udostępniony w ramach Free Play Days objęty jest promocją przez ograniczony czas. Dragon Ball FighterZ został przeceniony o 75%, co pozwoli zatrzymać produkt na stałe w cenie od  

Warto zwrócić uwagę także na promocje Deals with Gold, gdzie czeka więcej tytułów wydanych przez Bandai Namco i mnóstwo dodatków do oferowanego bezpłatnie przez weekend Dragon Ball FighterZ.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl