Darmowy weekend z Dead by Daylight na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wcielcie się na kilka dni w mordercę lub ofiarę w najnowszej produkcji od Behaviour Interactive.

Na pewno oglądaliście filmy, a konkretnie horrory, gdzie paczka przyjaciół czy przypadkowych ludzi ucieka przed mroczną postacią, która zabija wszystkie napotkane osoby. Taki scenariusz prezentuje tytuł Dead by Daylight, który przez kilka dni będzie oferowany w ramach darmowego weekendu. Gra dostępna bezpłatnie jedynie dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold, z racji tego, że rozgrywka stawia na sieciowy tryb multiplayer.

Warto dodać, że w sklepie znajduje się kilka darmowych dodatków, którymi można urozmaicić sobie potyczki. Generalnie, w grze bierze udział pięciu zawodników, gdzie jeden z nich jest łowcą polujących na pozostałych uczestników. Tylko nim sterujemy z widoku pierwszej osoby, zaś innymi, starającymi się przetrwać, kierujemy z perspektywy trzeciej osoby. Morderców mamy kilku do wyboru i mają oni różne umiejętności. Ofiary nie wiedzą, którego gracz wybrał, dopóki nie staną z nim twarzą w twarz.

Mapy generowane są losowo, więc za każdym razem rozgrywka wyglądać może inaczej, trudniej lub łatwiej. Ważne, żeby nie starać się walczyć z zabójcą, gdyż to on praktycznie zawsze jest nie do pokonania.

Grę pobierzecie poniżej już teraz, a bezpłatny dostęp potrwa aż do wtorku rano. Także wkrótce powinny się pojawić zniżki na zakup Dead by Daylight.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: