Darmowy weekend z trzema tytułami na Xbox One!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Im więcej tym lepiej, dlatego w ten weekend Microsoft oferuje Goldowiczom bezpłatny dostęp do trzech produkcji oraz zniżki na zakup pełnych wersji.

Dni grania za darmo dają możliwość użytkownikom wypróbowania pełnych wersji gier wybranych tytułów, a także zakup ich w promocyjnej cenie. Zdarzyć się może, że weekend wystarczy żeby przejść całą grę i zdobyć przy tym osiągnięcia, bowiem darmowe weekendy nie posiadają żadnych ograniczeń w rozgrywce. Free Play Days będzie dostępne również od dzisiaj dla każdego gracza Xbox One, który posiada aktywną subskrypcję Xbox Live Gold. W ofercie Microsoft pokusił się na zaproponowanie aż trzech gier:

 

Wybór jak widać jest bardzo ciekawy i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Czy chcecie trochę sportowej, motoryzacyjnej czy surwiwalowej rywalizacji, zalogujcie się do swoich kont i pobierzcie powyższe tytuły już teraz i cieszcie się swobodnym dostępem do poniedziałku, do godziny 9:00 czasu polskiego.

Ciekawą propozycją jest na pewno Vigor, który aktualnie znajduje się w programie Game Preview, czyli w testowej wersji. Zanim ujrzymy pełne wydanie 1.0, a to ma ukazać się jeszcze w tym roku, można sprawdzić najnowsze funkcje, jakie zostały dodane przez zespół Bohemia Interactive. Warto dodać, że gra wspiera korzystanie z myszy i klawiatury na konsoli Xbox One.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: