W najbliższy darmowy weekend otrzymamy dwa tytuły do wyboru

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny weekend oferuje bezpłatny dostęp do wybranych produkcji. Tym razem wybierzemy z pośród dwóch.

Niedzielni gracze mogą być zachwyceni, ponieważ co tydzień twórcy oferują darmowe dni ze swoimi tytułami, gdzie można zazwyczaj testować je bez ograniczeń. W tym tygodniu będzie jeszcze ciekawiej, gdyż posiadacze konsoli Xbox One otrzymają nie jeden produkt do wyboru. Pierwszy z nich dostarczy Ubisoft, udostępniając weekend z Rainbow Six Siege od 16 do 19 listopada. Następny tytuł otrzymamy od studia Blizzard Entertainment, oferujący Overwatch w dniach 17-20 listopada.

Obie gry dość często pojawiają się w ofercie darmowych weekendów i w obu przypadkach wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold z racji tego, że rozgrywka przeprowadzana jest online. Chętni nie będą ograniczeni ilością lokacji lub postaci, co powinno zwiększyć zainteresowanie.

W Polsce bezpłatny dostęp rozpocznie się o godzinie 18:00 – 16 listopada (czwartek) dla Rainbow Six Siege i 17 listopada (piątek) dla Overwatch.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: