Darmowy Rocket League przy zakupie Gold! Gra pozwoli na cross-play ze Switchem

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Dwie świetne wiadomości na temat bestsellerowej gry.

Studio Psyonix ma dobre informacje dla tych którzy posiadają i dla tych, którzy chcieliby nabyć kopię Rocket League. Pomimo milionowej sprzedaży tytułu, twórcy dają szansę zdobyć go kolejnym graczom. Co trzeba zrobić? To bardzo proste. Wystarczy nabyć trzymiesięczny abonament Gold, a Rocket League wpadnie do Was bezpłatnie. Jedna z zasad jest taka, że zdecydować musicie się do końca miesiąca (30.06). Druga – i ostatnia – zasada, to kupienie złotego abonamentu z poziomu konsoli. Ten kosztuje w sklepie Xbox 79 złotych. Nieco drożej niż na aukcjach, ale pamiętajcie, że gratis jest bardzo kuszący. Sama gra to koszt 69 złotych, więc chyba nie ma co się zastanawiać.

[Aktualizacja] Działa z regionów większych państw, jak np. Niemcy, UK.

Rocket League + Xbox Live Gold

Druga świetna informacja, to crossplay w Rocket League pomiędzy użytkownikami konsoli Nintendo Switch, a graczami Xboxa i PC. O ile RL pozwala grać na Xboxsie z PC-towcami, to kolejne platformy dołączają do tej możliwości. Chociaż Sony było cały czas przeciwne temu rozwiązaniu, to Phil Spencer powiadomił na E3, że rozmowy z firmą trwają i wkrótce dowiemy się więcej.

»Zobacz również: Lista gier, które otrzymają wsparcie 4K na Xbox One X

Przypominamy również, że Rocket League otrzyma łatkę ulepszającą grę na konsoli Xbox One X, której premiera już 7 listopada tego roku.
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: