Darmowy Rocket League przy zakupie Gold! Gra pozwoli na cross-play ze Switchem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dwie świetne wiadomości na temat bestsellerowej gry.

Studio Psyonix ma dobre informacje dla tych którzy posiadają i dla tych, którzy chcieliby nabyć kopię Rocket League. Pomimo milionowej sprzedaży tytułu, twórcy dają szansę zdobyć go kolejnym graczom. Co trzeba zrobić? To bardzo proste. Wystarczy nabyć trzymiesięczny abonament Gold, a Rocket League wpadnie do Was bezpłatnie. Jedna z zasad jest taka, że zdecydować musicie się do końca miesiąca (30.06). Druga – i ostatnia – zasada, to kupienie złotego abonamentu z poziomu konsoli. Ten kosztuje w sklepie Xbox 79 złotych. Nieco drożej niż na aukcjach, ale pamiętajcie, że gratis jest bardzo kuszący. Sama gra to koszt 69 złotych, więc chyba nie ma co się zastanawiać.

[Aktualizacja] Działa z regionów większych państw, jak np. Niemcy, UK.

Rocket League + Xbox Live Gold

Druga świetna informacja, to crossplay w Rocket League pomiędzy użytkownikami konsoli Nintendo Switch, a graczami Xboxa i PC. O ile RL pozwala grać na Xboxsie z PC-towcami, to kolejne platformy dołączają do tej możliwości. Chociaż Sony było cały czas przeciwne temu rozwiązaniu, to Phil Spencer powiadomił na E3, że rozmowy z firmą trwają i wkrótce dowiemy się więcej.

»Zobacz również: Lista gier, które otrzymają wsparcie 4K na Xbox One X

Przypominamy również, że Rocket League otrzyma łatkę ulepszającą grę na konsoli Xbox One X, której premiera już 7 listopada tego roku.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: