Darmowy dysk zewnętrzny dla wiernych użytkowników EA Access

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To wcale nie jest żart. Electronics Arts postanowiło podarować najwierniejszym subskrybentom abonamentu EA Access dyski twarde Seagate o pojemności 2TB!

Bardzo sympatyczna akcja od firmy, bo taki „upominek” zdecydowanie piechotą nie chodzi. Prezent składa się ze wspomnianego już wcześniej dysku zewnętrznego, charakterystyczny dla marki Xbox kolor oraz wygrawerowane logo prezentuje się wręcz doskonale. Dodatkowo dołączone są trzy karty z kodami na miesiąc abonamentu każda.

Zabraknąć nie mogło listu z podziękowaniami od Elektroników, gdzie Ci przypominają, że w skarbcu jest już ponad 40 gier, a gry wymagają miejsca na naszych konsolach. Dlatego tez wręczane są właśnie owe pamięci.

Swoimi przesyłkami chwalą się już posiadacze w mediach społecznościowych. Spójrzcie tylko, jak pięknie to wygląda:

Aby jednak należeć do tego zacnego grona obdarowanych, musimy spełnić pewne kryteria. Z EA Access należy być nieprzerwanie od początku. Cena rynkowa tego dysku waha się w okolicach 500 zł.
Jak Długo Wy macie wykupiony abonament?


>> ZOBACZ NASZĄ NOWĄ ZAKŁADKĘ SPOŁECZNOŚCI! <<

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: