Darmowe Star Wars: Knights of the Old Republic w nagrodach MixPot

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Interesujecie się nową odsłoną gry Star Wars i czekacie na nowy zwiastun? Oglądaj go na Mixerze i zgarnij darmową produkcję!

W temacie Star Wars: Jedi Fallen Order robi się bardzo gorąco, a to dlatego, że dziś Electronic Arts ma zaprezentować pierwszy zwiastun z gry. Dziś już potwierdziło się, że gra będzie posiadać tylko tryb jednoosobowej kampanii i nie będzie zawierać mikropłatności. O czym ma opowiadać historia przedstawiona w Star Wars: Jedi Fallen Order? Twórcy postanowili osadzić akcję pomiędzy III a IV epizodem Gwiezdnych Wojen. Więcej informacji zobaczymy już dzisiaj, podczas pokazu trailera na imprezie Star Wars Celebration.

Znalezione obrazy dla zapytania Star Wars Jedi: Fallen Order

Stream obejrzycie na platformie Mixer, a żeby zachęcić Was jeszcze bardziej do udziału, przygotowane zostały nagrody MixPot. Transmisja zacznie się o godzinie 20:30 czasu polskiego, więc o tej porze zalogujcie się na swoje konta w serwisie Mixer i oglądajcie pokaz na Mixer.com/EA. Nagrodą za udział będzie Star Wars: Knights of the Old Republic z pierwszego Xboxa, działające na Xbox One we wstecznej kompatybilności.

Dla przypomnienia, w aktualnej ofercie Games with Gold czeka na Was Star Wars Battlefront II dostępne od 1-15 kwietnia na Xbox One i Xbox 360.

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: