Darmowe granie w Fifę 17 na Xbox One już teraz!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ten weekend oferuje darmowy dostęp do Fify 17.

Xbox oficjalnie przedstawił plany na ten weekend dla posiadaczy abonamentu Gold. Aktywni subskrybenci mogą od dziś pobrać grę Fifa 17 na dysk i cieszyć się przez 4 dni bezpłatnym dostępem. Również przez ten czas, tytuł od Electronic Arts został przeceniony w sklepie Xbox. Podstawową edycję kupimy taniej o ponad 200 złotych, a dokładnie za 86,70 zł. Bogatsze wersje kupimy z 50% zniżką.
Zainteresowanie otrzymają przez ten weekend dostęp do wszystkich trybów, także do najnowszego z linią fabularną Droga do sławy, gdzie pokierujemy poczynaniami Aleksa Huntera. Gra opiera się na silniku Frosbite, który możecie dobrze znać choćby z Battlefielda. Czas na rozgrywki macie do 5 czerwca.

Dla przypomnienia, Fifa 17 znajduje się w bibliotece The Vault, w abonamencie EA Access. Oprócz tej znajdziecie także Fifę 16, 15 i 14.

Są chętni postrzelać bramki w ten weekend?Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: