Darmowe dni grania w Rocket League

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Złote członkostwo to nie tylko gra w sieci, promocje czy Games with Gold. To także korzyść w postaci darmowych weekendów z wybranymi tytułami. Tym razem pora na Rocket League!

W ostatnich dniach słońce nie dopisuje już tak intensywnie. Na nieco słabszą pogodę można zawsze zostać w domu przed konsolą. Jeżeli jednak nie do końca macie w co zagrać, lub nie macie konkretnego pomysłu, to nadchodzące dni przyniosą Wam podpowiedź.

Otóż już od środy o godzinie 19:00 do poniedziałku także o 19:00, posiadając aktywne członkostwo Xbox Live Gold, lub Xbox Game Pass Ultimate, bez żadnych dodatkowych kosztów zagracie w Rocket League na konsoli Xbox One. Jest to produkcja idealna do ogrywania w trakcie dłuższych sesji przed telewizorem jak i wtedy, gdy nie macie zbyt wiele czasu na gier. Krótkie, pięciominutowe rozgrywki powinny sprawdzić się tu idealnie.

Poziom frajdy podkręca także trwający teraz wakacyjne wydarzenie, w trakcie którego, możecie zebrać limitowane przedmioty do Waszego garażu. Ponadto, w trakcie rozpoczętych darmowych dni, grę kupicie na własność w obniżonej o 50% cenie (35 złotych). To pozwoli wjechać na wirtualne boisko kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę, także po zakończeniu darmowych rozgrywek.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.