Darmowe 2 godziny z LEGO 2K Drive!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W sklepie Xbox pojawiła się darmowa wersja próbna gry LEGO 2K Drive. To dobra okazja, by zagrać.

Jeżeli mieliście okazję zagrać w dodatek LEGO do Forzy Horizon 4,zakłądamy, że doskonale się bawiliście. Gdy macie więc apetyt na więcej, z całą pewnością musicie sprawdzić tytuł LEGO 2K Drive. Szczególnie, że ten teraz dostępny jest za darmo w dwu godzinnej wersji próbnej.

Ta pozwala cieszyć się w tym czasie pełną zawartością oferowaną przez tytuł, w tym osiągnięciami oraz zapisem postępów. Gra to szalona wariacja wyścigów samochodzikami lego w klockowym uniwersum z trybem fabularnym. Pojazd zmienia się automatycznie w zależności od nawierzchni, co dodaje frajdy oraz dynamiki. Śmiało możemy więc przemierzać asfaltowe ulice, bezdroża, nierówne i wzgórzyste tereny a nawet wodę. Co też szczególnie istotne dla młodszych, gra zawiera polski dubbing oraz napisy.

Warto jednak pamiętać przed rozpoczęciem zabawy, że wersją demonstracyjną jest objęty jedynie wariant gry na konsolę Xbox One, który zadziała także na najnowsze generacji.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: