Darmowa Forza Motosport 6 w tureckim oddziale Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowych gier nigdy za wiele!

Najlepszego symulatora Forzy Motosport 6 nie trzeba przedstawiać i na pewno ją macie lub chcielibyście mieć na Waszej konsoli. Jeżeli jesteście tymi drugimi, to w tureckim oddziale Xbox pojawiła się oferta promocyjna na darmową kopię cyfrową tego tytułu. Jest to prezent noworoczny oferowany tylko i wyłącznie przez ten kraj.

Promocja polega na zarejestrowaniu się na przygotowanej stronie podając email i gamertag. Chętni muszą posiadać aktywne konto Xbox Live Gold oraz być na nim aktywni wciągu ostatnich 7 dni. Następnie w ciągu 30 dni należy oczekiwać kodu do pobrania na swojej poczcie elektronicznej.

xbox-fh6
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]

Gracze z innych regionów świata zgłaszają, że pomimo innego miejsca zarejestrowania usługi także przechodzą bez problemów przez weryfikację do promocyjnej FH6. Nam także udało się przejść system weryfikujący i zobaczymy czy uda nam się otrzymać kod.

Uwaga! Promocja jest tylko do końca tego roku, czyli do dzisiaj! O północy oferta przepadnie. Czy działa z polskim kontem zobaczymy, ale nie zaszkodzi spróbować, prawda?

Spróbować sił możecie tutaj.

Wiadomość o noworocznym prezencie ogłoszona została także na oficjalnym twitterze tureckiego Xbox:

 

 

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 


» Zobacz również: Konkurs noworoczny. Wygraj rok EA Access!

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: