Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II: Deathinitive Edition ulepszone dla Xbox One X

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Microsoft daje deweloperom świetne możliwości dopieszczania swoich gier. Ten przypadek jest tego świetnym przykładem.

Darkisders jest przygodową grą akcji, która zaskarbiła sobie serce niejednego gracza. Pierwsza odsłona ujrzała światło dzienne osiem lat temu, w 2010 roku i do tej pory radzi sobie całkiem nieźle na rynku. Przez ten czas prócz kolejnych części, zadecydowano o wydaniu paru reamsterów. Wszystko to ze względu na potrzeby nowszych generacji konsol.

W tym wypadku mamy do czynienia z Darksiders Warmastered Edition z 2016 roku, które odświeża debiutancką odsłonę serii, oraz Darksiders II: Deathinitive Edition, wydane w 2015, upiększające pierwotną wersję z roku 2012.

Darksiders 4K

I mimo, że od premiery obu tych remasterów minęło nieco czasu, to te teraz doczekają się również dodatkowej łatki wyłącznie na najpotężniejszej konsolach Microsoftu. Jest to tak zwane Xbox One X Enhanced. Można by więc powiedzieć, że dostajemy w tym momencie otrzymujemy remaster remastera. Co ważne, nic za to dodatkowo nie musimy płacić. Sama aktualizacja będzie dostępna pod koniec tego miesiąca.

Jak więc widać po tym przypadku i wielu innych grach, również tych nowo wydanych, Ci którzy zdecydowali się kupić najpotężniejszą konsole na świecie, nie mają czego żałować. Pełną listę udoskonalonych w ten sposób gier, lub oczekujących na łątkę sprawdzicie na stronie Xbox.com.

Tymczasem, zarazem zbliża się premiera Darksiders III, które zadebiutuje już 27 listopada. Grę znajdziecie w sklepie Microsoft Store.

Źródło: Informacja prasowa

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: