Danger Zone z ekskluzywną zawartością na Xbox One i Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Three Fields ma na wyłączność dla graczy Xbox nowe misje i pojazdy w grze Danger Zone. Na Xbox One X zagramy w rozdzielczości Ultra HD.

Danger Zone został wydany na PC i Playstation 4 końcem maja tego roku, a stworzyło je studio Three Fields Entertainment. W kolejce czeka Xbox One, gdzie jesienią również będzie grywalny omawiany tytuł. W grze chodzi o to, aby spowodować wypadek na dużą skalę, będąc kaskaderskim kierowcą testowym. Jak wielu uważa, rozgrywka jest kopią znanego trybu Crash z popularnej serii Burnout. Jest to oczywiście trafne stwierdzenie, ponieważ część zespołu Three Fields stoi za produkcją wspomnianego Burnout’a.

Studio potwierdziło właśnie, że nowe rozszerzenia dostępne będą ekskluzywnie dla posiadaczy konsoli Xbox One, a przyszli nabywcy One X otrzymają dodatkowe bonusy. Gracze zdecydują sami, czy chcą uruchomić Danger Zone w natywnym 4K z obsługą 30 klatek na sekundę, albo zdecydują się na jakość Full HD ze stałą prędkością 60fps.

Chociaż Danger Zone prezentuje ten sam tryb Crash co w serii Burnout, to model wypadków nie jest zbyt efektowny (a minęło już przecież parę dobrych lat). Gra stworzona na silniku Unreal Engine 4 mogłaby wyglądać dużo lepiej, z większą liczbą efektów specjalnych, odpadających części karoserii bądź otoczenia. Szkoda też, że twórcy nie zdecydowali się wprowadzenie prawdziwego ruchu ulicznego. Tutaj mamy do dyspozycji wyłącznie obszar testowy.

Nowe dodatki na konsole Microsoftu zawierać mają dwanaście nowych misji (poprzednio było ich tylko dwadzieścia) oraz nowe pojazdy. Premiera Danger Zone i rozszerzenia dostępne na Xbox One w październiku tego roku.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: