Cztery gry opuszczą Xbox Game Pass wraz z połową listopada

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mimo potężnego w ostatnich dniach doładowania siedemnastu gier, czas na kolejne rozstania. Tym razem cztery tytuły.

Dziękujemy, że do nas wpadłeś/-aś! Pamiętaj, że możesz znaleźć nas także na Twitterze i Facebooku po jeszcze więcej. Będzie nam miło, gdy tam dołączysz.

Październik dla Game Passa był bardzo udany. Dostaliśmy sporą garść dobrych tytułów. Tym razem na pierwszy plan wchodzi jednak premiera nowej generacji konsol, która już dokładnie za tydzień! Co też wcale nie oznacza oczywiście, że nie dostaniemy już nic więcej nowego.

Jednak pierw w połowie tego miesiąca (15 listopada) będziemy musieli pożegnać cztery tytuły, a oto one:

Jeżeli miałbym wskazać pozycję, której by mi najbardziej brakowało, byłby to Darksiders III. Na szczęście tego fantastycznego hack and slasha mam na własno i dawno go ukończyłem.

Z kolei (cóż za gra słów) Tracks – The Train Set Game, to przyjazna produkcja, w której cofniemy się do lat młodość, kiedy to na dywanie układaliśmy własną drewnianą kolejkę. Co warto zaznaczyć, to bardzo łatwy calak, jeżeli chodzi o osiągnięcia.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: