Część graczy omyłkowo otrzymała 200 Super Losowań w Forza Horizon 4

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fatalna pomyłka doprowadziła wczoraj do tego, że duża część graczy mogła odebrać aż 200 Super Losowań w Forza Horizon 4!

Fatalna pomyłka miała miejsce wczoraj. Gracze zaczęli zauważać, że w ich skrzynkach w grze czeka wiadomość od jej twórców z możliwością odbioru bonusowych Super Wheelspins. Tych zwykle dostawało się dosłownie parę. Tym razem czekało ich jednak dwieście, co przekładało się na 600 wygranych przedmiotów.

Co było proste do przewidzenia, wieść zaczęła się błyskawicznie rozchodzić wśród graczy. W sieci nie brakło słów zdziwienia, podziękowań i komentarzy o kolosalnych wygranych. Część z nich podejrzewało, że musi to być efektem błędu. Jednak sytuację miał uspokajać poniższy tweet:

Tutaj sami twórcy zachęcają, by sprawdzić swoje skrzynki. Nie tłumaczą dokładnie czemu, ale insynuuje to, że zwyczajnie warto to zrobić. Kolejni gracze zaczęli zgarniać setki losowań. W pewnym momencie zaczęły pojawiać się komentarze zaniepokojonych graczy, że ich skrzynki są puste. Te komentarze już się konsekwentnie powtarzały dalej.

W godzinach wieczornych, pojawiło się oficjalne oświadczenie od studia odpowiedzialnego za grę, o następującym brzmieniu:

Jak z niego wynika, doszło do błędu, wskutek którego omyłkowo wysłano tak dużo losów. Natychmiast zaprzestano wysyłanie ich. Dodano też, że kto zdążył odebrać swoją pulę, to pozostaje już jego, życząc powodzenia.

Jak można się domyśleć, ta część, która nie załapała się na darmowe losy jest wzburzona. Twierdząc, że skoro tyle osób już otrzymało tak pokaźny bonus, to powinni go otrzymać konsekwentnie wszystko. Nie brakuje komentarzy, że jest to zwyczajnie nieuczciwe. Takich opinii nieustannie przybywa.

Warte uwagi: Gra LEGO® NINJAGO® Movie ZA DARMO dla każdego!

Sytuacja jest o tyle dziwna, że przecież to sami twórcy nakręcili sobie tą niefortunną sytuację. To oni zachęcali do sprawdzania skrzynek. Teraz pytanie, czy to faktycznie błąd ludzki, a odebrać mieliśmy po 20 Super Losowań, a nie 200? Czy może jest to jednak sprytnie przygotowana akcja hakerów? Trudno w tej chwili to jednoznacznie stwierdzić. Oficjalnie mówi się o pomyłce.

Ale co Wy o tym sądzicie, co powinni zrobić twórcy gry?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: