Zawiodła Cię gra kupiona cyfrowo? Oddaj ją do sklepu Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wkrótce będziemy mogli cofnąć zakup, jeśli tytuł nie spełni naszych oczekiwań.

Wśród Insiderów pojawiła się nowa aktualizacja, która informuje o nowych możliwościach w kwestii zakupów gier cyfrowych. Nie ma co ukrywać, że gry w Xbox Store są droższe niż fizyczne kopie (pomimo tego, że nie ponoszą kosztu produkcji). Wydając większą kwotę powinniśmy mieć przynajmniej szansę na zwrot produktu, a jak donoszą nowe aktualizacje, będzie to wkrótce możliwe!

 

Rewolucyjny program dotyczy gier zakupionych w sklepie Xbox oraz Microsoft, tzn. że opcja dotyczy również graczy na platformie Windows 10. Są pewne wymagania, które trzeba spełnić chcąc zażądać odzyskania wydanych pieniędzy. Użytkownik ma dwa tygodnie na zgłoszenie chęci zwrotu, a nowo nabyty tytuł został uruchomiony na nie więcej niż dwie godziny.

Microsoft przestrzega również, że zbyt częste korzystanie z tej możliwości skutkuje zablokowaniem opcji. Zwrotowi nie podlegają DLC, rozszerzenia i przepustki sezonowe. Usługa zwrotu pojawi się w historii zamówień na stronie naszego konta.
World of Xbox: Oficjalny sklep strony

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: