Cyberpunk 2077. Jak dokonać zwrotu wersji cyfrowej?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wiemy, że nie wszystkich graczy zadawala sposób, w jaki gra działa na konsolach. Z tego powodu Microsoft rozszerza program zwrotów dla posiadaczy wersji cyfrowych. Pokazujemy, jak pomyślenie zwrócić grę Cyberpunk 2077.

Zarówno CD Projekt Red jak i gracze nie mają łatwego czasu, jeśli chodzi o tą długo wyczekiwaną i wielokrotnie przekładaną grę. Problem szczególnie jest znany graczom poprzednich generacji konsol, czyli Xboksów One czy tez PlaySation 4, gdzie gra została nawet do odwołania zdjęta ze sklepu.

Także Microsoft nie pozostaje bez reakcja i pomaga graczom zwrócić grę w wersji cyfrowej i odzyskać pieniądze. Pełną i błyskawiczną instrukcję znajdziecie bezpośrednio na stronie Xbox.com, gdzie także rozpoczniecie cały proces.

Sprawa jest bardzo prosta. Po zalogowaniu się na konto Microsoft, na stronie pojawi się lista ostatnio zakupionej zawartości cyfrowej. Wystarczy, że odnajdziecie na liście interesującą Was pozycję i klikniecie „Zażądaj zwrotu kosztów” (tyczy się to także wszystkich innych gier, o ile powód jest zasadny)

W następnym kroku będziecie musieli odpowiedzieć na kilka pytań, wyjaśniających co jest powodem wniosku i to wszystko. Wygląda to następująco:

Na ten moment program zwrotów dla tego tytułu jest rozszerzony, więc praktycznie każdy powinien bez problemu otrzymać zwrot przeznaczonych na to środków. W przypadku gier pudełkowych, nabytych w sklepie kontaktujcie się bezpośrednio ze sprzedawcą.

Tymczasem za twórców gry trzymamy kciuki za jak najszybsze rozwiązanie zaistniałych problemów i pozbawienie gry najbardziej dotkliwych problemów!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: