Cuphead zmierza do Xbox Game Pass?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Mamy powody sądzić, że niebawem w usłudze Xbox Game Pass, pojawi się głośny hit, jakim jest Cuphead. Świadczyć może o tym zwyczajny błąd, lub wyciek informacji.

Internet alarmuje, że na oficjalnym Twitterze Tureckiego oddziału Xbox pojawił się post nawiązujący do gry Cuphead. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na 10 sekundowym klipie znajdowało się logo Xbox Game Pass. Publikacja zniknęła tak szybko, jak się pojawiła. Jednak w internecie nic nie ginie. Użytkownicy serwisu zachowali zrzuty ekranu:

Cuphead Xbox Game Pass

Trudno tu mówić o fałszywej czy testowej publikacji. Takich zwyczajnie się nie tworzy na „żywym organizmie”. Wygląda to więc jedynie na błąd ludzki. Ktoś zwyczajnie pośpieszył się z publikacją zajawki, która była przewidziana na inny termin.

Wszystko by się też tutaj składało w całość. Luty od samego początku był zapowiadany jako konkretny miesiąc, budując coraz większe napięcie. Dopiero co poznaliśmy garść gier, które zawitają w abonamencie, w tym Final Fantasy XV czy też Wolfenstein: Youngblood. To może sugerować, że to jeszcze nie koniec niespodzianek na ten miesiąc, a właśnie jedną z nich prawdopodobnie miał być Cuphead.

Cuphead jest popularna i piekielnie wymagającą platformówką, z niepowtarzalną oprawą graficzną. Grę recenzowaliśmy bliżej premiery, a nasz tekst znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: reddit.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: