Crossout numerem jeden wśród gier free-to-play na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kilka dni po premierze Gaijin Entertainment chwali się wynikiem aktywności graczy.

Dokładnie 3o maja swoją premierę na konsoli Xbox One miał Crossout, który jak się okazuje bije rekordy popularności. Gra jest tytułem free-to-play, więc bezpłatnie pobierzemy go na swoją konsolę. Korzystać możemy z wielu mikrotransakcji, które pomogą zdobyć nowe pojazdy, walutę czy ulepszenia. Ciekawe jest to, że możemy kupować części od innych graczy, a nie tylko ze sklepu.

Crossout jest to gra sieciowa, przypominająca Mad Maxa lub Death Race, gdzie tak samo modyfikujemy swoje pojazdy, a następnie spotykamy się w otwartym świecie w celu zlikwidowania przeciwników. Sami modyfikujemy nasze cztery kółka, co pozwala na różnorodne opcje konfiguracji.

 
»Zobacz również: Pełna lista gier Free-to-Play
Tydzień po premierze gry okazuje się, że jest ona numerem jeden wśród gier free-to-play na Xbox One. Jeżeli szukacie okazji na dobrą, darmową zabawę, to nie zastanawiając się sięgnijcie po Crossout. Rekord popularności może być powodem do wypróbowania postapokaliptycznych zmagań.
Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: