Cross-Play w Gears of War 4!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czyżby Microsoft stawiał na granie multi-platformowe?

Jeżeli tak, to byłaby to miła wiadomość, stanowiąca pewien przełom w grach wideo. Wczoraj pisaliśmy o Gigantic – otwartej becie, w której zmierzymy się w grze MOBA grając na Xbox One lub Windows 10. Dziś otrzymujemy wiadomość, że od jutra zagramy w Gears Of War 4 w ten sam sposób. Będzie to weekend, gdzie producenci przetestują jak sprawdzi się to w exclusivie Xbox. Sami są zainteresowani funckją cross-play i zobaczą czy ma to potencjał w GoW4. Studio The Coalition nie chce przestawać tylko na jednym weekendzie. Posłucha opinii graczy i zadecyduje czy warto zrobić następny krok. Gracze zmierzą się ze sobą w prywatnych sesjach. Dostępna funkcja będzie od jutra do poniedziałku (2-5 grudnia).

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Dostępne będą tryby: Team Deathmatch, Dodgeball, King of the Hill oraz wszystkie mapy. Maksymalnie w jednym składzie może znaleźć się 5 osób.


» Zobacz także: Kolejny tytuł otrzyma tryb HDR

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: