Creators Collection dostępne od dziś dla wybranych Insiderów

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszce dziś wybrani Insiderzy mają otrzymać dostęp do próbnego katalogu Creators Collection. Co to takiego?

Jest to część projektu Xbox Live Creators Program, w którym twórcy mogą wydawać swoje gry na paltformę Xbox One oraz Windows 10, a wszystko to dzięki znacznie bardziej uproszczonemu procesowi certyfikacji tych produkcji.

To co będziemy mogli już niedługo testować, to rozwijanie celów postawionych w wcześniejszej aktualizacji.
Jeżeli należycie od programu Xbox insider, wystarczy, że wejdziecie do zakładki z wszystkimi grami w sklepie, a tam powinna być widoczna odpowiednia zakładka. Oczywiście pod warunkiem, że zostaliście wytypowani do testów.

Aktualnie w katalogu znajduje się sześć prostych gier, z czego trzy są darmowe. Sprawdzą się one doskonale do wypróbowania nowej funkcji co może umożliwić jej dalszy rozwój dając innym twórcom nowe narzędzia i drogę do publikacji produktów. Oczywiście wszystkie tytuły sprawdzicie również za pomocą komputerów z systemem Windows 10.Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: