Crazy Justice na Xbox One z opcją Cross-Play z Nintendo Switch i PC

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Black Riddles Studios szykuje nową grę typu Battle Royale, która oprócz szalonej rozgrywki pozwoli także na zmagania z posiadaczami innych platform.

Playerunknown’s Battlegrounds dzięki swojemu sukcesowi ma coraz większą konkurencję, a kolejną będzie Crazy Justice. Gra jest aktualnie w produkcji i zaoferuje m.in. fabularną opowieść, zmagania w kooperacji, choć stawia przede wszystkim na sieciowe rozgrywki. Twórcy mają pewną, dobrą informację dla przyszłych posiadaczy tytułu, ponieważ gracze Xbox One, Nintendo Switch i PC zagrają ze sobą dzięki opcji Cross-Play. Niestety, pominięto tu konsolę Sony, która wciąż ma opory z dołączeniem do wspólnej rozgrywki.

 

Crazy Justice wyróżnia się w pewien sposób nie rzucając nas tylko na wielką mapę, która z czasem ulega zmniejszeniu. Znajdziemy tu kilka innych trybów jak np. Survive, który niszczy losową część terytorium, a ostatnia z nich skonfrontuje ocalałych graczy. Black Riddles obiecuje również wiele postaci do wyboru, mogąc udoskonalać je, odkrywając kolejne zdolności. Z wyglądu gra przypomina bardziej Fornite, gdzie możliwe jest budowanie systemów obronnych, takich jak zapory czy wieżyczki.

Gra ma pojawić się w przyszłym roku na Xbox One, Playstation 4, Nintendo Switch i PC. Można wesprzeć także twórców w serwisie fig.com, rezerwując grę w cenie 25$ (do końca zbiórki pozostało 4 dni).

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: