Techniczne testy Crackdown 3 już jutro!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Już jutro wybrani Insiderzy zagrają w zamknięte testy trybu multiplayer w Crackdown 3.

Czekacie na Crackdown 3 i jesteście Insiderami? Zatem wygląda na to, że mamy dla Was świetną wiadomość! Nie wiemy, które kręgi zostaną objęte dostępem do gry, ale zakładamy, że prawdopodobnie będą to Alpha oraz Alpha Skip Ahead.

Oficjalna premiera pełnej wersji gry planowana jest na 15 lutego, anatomia już jutro (7 lutego), wybrani testerzy oprogramowania Xbox wskoczą do zabawy oraz testów. Twórcom zależy, by w dniu premiery wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego bardzo ważny będzie feedback od graczy z całego świata.

Zobacz również: Crackdown ponownie za darmo w Microsoft Store!

W ramach testów technicznych na początku ma zostać udostępniony tryb Agent Hunter na mapie Blackout Zone. Dalsze detale mają być podawane na bieżąco. Instalacja będzie możliwa od godziny 17:00, a serwery odpalone o 20:00 czasu polskiego. Będzie więc odrobina czasu aby dokończyć pobieranie i rozpocząć rozgrywkę możliwie jak najszybciej od jej startu. Waga pliku nie jest jeszcze znana.

Źródło: windowscentral.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: