Crackdown 3 opóźniony, premiera wiosną 2018

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Twórcom potrzeba więcej czasu, aby poprawić jakość nowej części Crackdown.

Jak donosi serwis Polygon.com, ekskluzywny tytuł na platformę Xbox zostanie opóźniony i nie ukaże się 7 listopada, jak zapowiedziano na konferencji E3. Reagent Games i  Sumo Digital nie zdążą do tego czasu zoptymalizować gry pod kątem jakości, dlatego Crackdown 3 kupimy dopiero wiosną przyszłego roku.

 

Jak wiemy, Crackdown 3 miał ukazać się równo z premierą konsoli Xbox One X, gdzie zagwarantowano produkcji wysoki poziom rozgrywki z rozdzielczością 4K i wsparciem HDR. Na tegorocznej konferencji E3 gra została skrytykowana po przedstawionym materiale, więc może dlatego deweloperzy chcą postarać się o ulepszenie Crackdown 3 i nie skompromitować najnowszej konsoli Microsoftu.

Shannon Loftis – dyrektor generalny Microsoft Studios Publishing – poinformowała o pracach nad balansem rozgrywki w trybie kampanii, multiplayer czy kooperacji. Dodała także, że produkt jest bardzo ambitną grą i potrzeba więcej czasu, aby być pewnym, że Crackdown 3 jest dopracowane w każdym aspekcie.

Powodem może być także premiera Agents of Mayhem, które w dużej mierze przypomina Crackdown 3 i jest jego konkurentem. Deweloperzy muszą więc wyróżnić swój tytuł, oferując nowe rozwiązania, możliwości, a przede wszystkim wysoki poziom rozgrywki.

Tak czy inaczej, lepiej doszlifować wszelkie braki, nie tracąc jednocześnie fanów serii i uniknąć kolejnej fali krytyki.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: