Child of Eden już dostępne za darmo!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pierwsza pozycja dla Xboksa 360 w ramach Games with Gold jest już dostępna do pobrania za darmo!

Analogicznie jak w zeszłym miesiącu, dane jest graczom pobrać tytuł na poprzednią generację nieco wcześniej niż przewiduje to oficjalna data. Chociaż najnowsza oferta niekoniecznie przypadła do gustu, to być może znajdą się Ci, co na przykład z jakiegos powodu na Child of Eden czekali.

Te do swoich kont możecie za darmo przypisać już dziś, za pomocą konsoli lub Microsoft Store z Waszych komputerów pod tym linkiem.

Warto się zatrzymać jeszcze przy jednym punkcie. Zapewne tak jak część z Was już zauważyła, produkcja ta jest wspierana przez sensor Kinect. Zaczęliście się też prawdopodobnie zastanawiać jak to w końcu jest, przecież na Xboxa One we wstecznej kompatybilności miało nie być gier na wspomniane urządzenie.

Dlaczego więc taka pozycja jednak wyszła? Póki co możemy gdybać, aczkolwiek, istotne jest to, że jest to kategoria „Better with Kinect”, a więc nie jest wcale on potrzebny do zabawy z tym tytułem. W efekcie, w przypadku konsoli obecnej generacji wyposażonej w sensor, będzie on najprawdopodobniej niewykrywalny przez tę grę. Wynikałoby to z architektury obu wersji urządzeń. Oczywiście, Ci grający na 360 nie będą mieli w tym przypadku żadnego problemu.

Dla przypomnienia co czeka nas jeszcze w grudniu w ramach oferty? Będą to kolejno:

Na temat grudniowego Games with Gold przeczytacie w naszym poprzednim wpisie.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: