Cena Xbox One S All Digital Edition w Polsce

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Szukacie nowego Xboxa w edycji do gier cyfrowych? Ruszyła przedsprzedaż w Polsce. Sprawdź cenę urządzenia w złotówkach.

Po ogłoszeniu konsoli Xbox One S All Digital Edition, ruszyły zamówienia pre-orderowe, jednak te nie pojawiły się w polskim oddziale Microsoftu. Nie było więc pewne, czy owe urządzenie będzie w ogóle dostępne w naszym kraju. Okazuje się, że jest jednak dostępne i już teraz znajdziemy je polskich sieciówkach. Jak wiadomo, zestaw ten zawiera trzy najbardziej atrakcyjne i popularne produkcje – Minecraft , Forza Horizon 3 i Sea of ​​Thieves.

W stanach Xbox One S All Digital Edition został wyceniony na 249$, zaś w Polsce przyjdzie wydać za niego 999 złotych. Dla porównania, standardowy Xbox One S 1TB kosztuje tyle samo w zestawie np. z Sea of Thieves oraz sześciomiesięcznym Xbox Live Gold (w tym samym markecie). Należy zwrócić uwagę na fakt, że sklep – w tym przypadku Euro AGD RTV – sugeruje premierę w czerwcu.

Pojemność dysku nowej wersji eski to 1 TB i działa jak standardowy One S. To znaczy, że transmituje materiały filmowe w 4K oraz uruchamia tryb HDR w grach i filmach.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, przycisk do sklepu znajdziecie poniżej. Premiera konsoli w Polsce to prawdopodobnie czerwiec 2019 roku.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl