Cena Xbox Game Pass Ultimate w Polsce

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Planujecie połączyć dwie subskrypcje Microsoftu w jeden pakiet? Znamy polską cenę członkostwa XGP Ultimate.

W ostatnim odcinku Xbox Inside Microsoft ujawnił nową opcję dla graczy, którzy korzystają z dwóch abonamentów na Xbox One. Użytkownicy już wkrótce będą mogli połączyć członkostwo Xbox Live Gold z Xbox Game Pass, co pozwoli na obniżenie miesięcznych wydatków. Aktualnie sama subskrypcja Xbox Game Pass kosztuje 40 złotych, zaś sieciowa przepustka jest wyceniona na 29 złotych. Gracze przesiadający się na Xbox Game Pass Ultimate zaoszczędzą 14 złotych miesięcznie, płacąc 54,99 złotych za nową usługę.

Warto przypomnieć, że w sklepie Xbox znajdziecie jeszcze przez dwa tygodnie promocję na Xbox Game Pass, dostępną w cenie 4 złotych za 3 miesiące abonamentu. Microsoft dość często udostępnia zniżki na nową subskrypcję, zachęcając tym samym do stałego opłacania growej przepustki. Jeśli również korzystacie z trybu online, połączenie powyższych usług w jedną będzie dla Was korzystniejsze. Czekamy jeszcze na informacje o zniżkach, chcąc wybrać płatność roczną lub kwartalną.

»Zobacz również: 4 kolejne gry opuszczą Xbox Game Pass z końcem kwietnia

Premiera subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate nie jest bliżej znana, choć Microsoft planuje wydać ją jeszcze w tym roku, co zostało potwierdzone w minionym odcinku Inside Xbox. Nasze podsumowanie z ostatniego programu znajdziecie w tym miejscu.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: