Ile kosztuje PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS w Game Preview?

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeżeli zamierzacie wziąć udział w testach bestsellerowej gry Battle Royale, to nie wydacie zbyt wiele pieniędzy.

Za niecały miesiąc wystartuje dostęp do PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, który zagości w programie Game Preview. Datę wydania ogłoszono oficjalnie na tegorocznych targach Paris Games Week i została ustalona na 12 grudnia 2017 roku. Tym samym poznaliśmy cenę popularnego tytułu, która wynosić ma 30$ w Stanach Zjednoczonych. Ile zatem zapłacimy w za PUBG w Polsce?

Okazuje się, że cena nie została zbytnio zawyżona jak to ma zazwyczaj miejsce. Polski sklep Microsoftu proponuję cenę 99 złotych i można składać zamówienia przedpremierowe.  Jest to jedna z najtańszych ofert na polskim rynku. Przykładowo, RTVeuroAGD wycenił tegoroczny tytuł na 119,00 złotych, a X-kom.pl na 109,00 zł.  Dołączając do Game Preview nie musimy ponownie kupować gry, gdy ta opuści program testowy.

Posiadacze najnowszej konsoli Xbox One X mogą liczyć na bezpłatną aktualizację, która dostarczy najwyższa jakość obrazu w Ultra HD i HDR.

No Data Available

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: