Call of Duty: WWII również w 4K z HDR

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pula ulepszonych gier, które na Xbox One X uruchomimy w natywnym 4K nieustannie rośnie, a grono liczące już ponad 130 gier zasila teraz Call of Duty: WWII.

To już kolejna w ostatnim czasie silna pozycja w ramach tzw. Xbox One X Enhanced, gdzie odnajdziemy produkcje, które zostały dodatkowo wizualnie ulepszone dla najnowszej konsoli Microsoftu. Mówimy tu o wsparciu natywnego 4K z możliwością uruchomienia wybranych tytułów z HDR’em w 60 klatkach na sekundę jednocześnie. Oczywiście, by wykorzystać cały ten potencjał, potrzebny nam będzie odpowiedni telewizor oraz oczywiście Xbox One X. Zadowoleni powinni być tez posiadacze zwykłych ekranów full HD – tam też grafika będzie jeszcze bardziej szczegółowa.

Wracając jednak do głównego tematu: dopiero co zasilony pokaźną garścią produkcji, zestaw gier wzbogaca się również o najnowsze Call of Duty: WWII od Activision, które to zadebiutuje 3 listopada. Wynika tak z informacji zawartych na oficjalnej okładce, bowiem internauci dopatrzyli się specjalnego oznaczenia na pudełku. Nie powinien być niepokojący fakt, że gra nie widnieje wśród innych na liście udoskonalonych. Prawdopodobnie jest to efektem umów z konkurencyjna konsolą.

Jeżeli więc zamówiliście grę, Wasze wrażenia z bety były pozytywne i wyczekujecie już na swoją nową konsolę, powinno utwierdzić Was to w przekonaniu, że była to naprawdę świetna decyzja.
Dajcie znać, jaki tytuł byście chcieli zobaczyć odświeżony, czy może jest on już na liście?

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: