Call of Duty: Modern Warfare Remastered ukaże się 27 lipca na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny przeciek potwierdza samodzielne wydanie jeszcze w tym miesiącu.

Od wydania po raz pierwszy Call of Duty: Modern Warfare minęło 10 lat. Gracze, którzy zamówili specjalną edycję Infinite Warfare, otrzymali wspomniany remaster jako dodatek. Activision nie zapowiedział oficjalnie osobnej sprzedaży tytułu, jednak pracownicy zagranicznych sklepów gamingowych potwierdzają jego istnienie.

Pierwsze donosy informowały, że premiera odbędzie się właśnie dzisiaj. Teraz kolejny pracownik przedstawia nowe dane, z których wynika, że gracze Playstation 4 otrzymają produkcję za tydzień, czyli 27 czerwca, a wydanie na Xbox One i PC zobaczymy miesiąc później. Call of Duty: Modern Warfare Remastered wyceniony został na 39,99 dolarów, co wydaje się zbyt wysoką ceną jak na remaster. W Polsce będzie to około 169 złotych.
MW Remastered


Podsumowując, Call of Duty: Modern Warfare Remastered pojawi się na półkach 27 lipca na konsole Playstation 4. Gracze Xbox One oraz PC poczekają do 27 czerwca, a za odświeżony tytuł zapłacą około 169 złotych.

 
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: