Bus Simulator już dostępny w przedsprzedaży

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Popularny symulator kierowcy autobusu od Astragon Entertainment zmierza na konsolę i jest już dostępny w ramach przedsprzedaży!

Gracze konsolowi bardzo długo pozostawali bez praktycznie żadnych dobrych symulatorów. To zauważalnie zaczyna się zmieniać. Jedną z najbardziej wyczekiwanych pozycji był Bus Simulator, który został zapowiedziany w zeszłe lato.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje już na konsoli Xbox One 17 września 2019. Gra jest już dostępna jako pre-order. Zamawiając ją przed premierą, możecie liczyć na blisko 20 złotych zniżki, płacąc finalnie 166,49 PLN. Ponadto, dokonując wcześniejszego zamówienia przed wydaniem gry, każdy kupujący otrzyma dodatkowo autobus MAN Lion’s City L.

Bus Simulator

Produkcja zaoferuje nam nowoczesne, licencjonowane pojazdy takich marek jak Mercedes-Benz, Iveco, Man czy też Setra. Dzięki temu, gracze zasiądą za kierownicą realnych modeli autobusów znanych także z polskich ulic. Ponadto, gra ma zaoferować tryb wieloosobowy do czterech graczy. Tytuł będzie dostępny również w polskiej wersji językowej.

> SPRAWDŹ BUS SIMULATOR W MICROSOFT STORE <

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 6 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: