Bus Simulator 21 już w przyszłym roku na konsole oraz PC

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Interesują Was gry z rodziny symulatorów? Najnowsza odsłona Bus Simulator również zadebiutuje na konsolach!

Symulatory coraz chętniej wchodzą w świat konsol. Jest ich coraz więcej, a ich tematyka jest bardzo, ale to bardzo różna. Tym razem, idąc za ciosem, po wydanej części z 2018 roku, Astragon Entertainment zapowiedział dziś wydanie najnowszej odsłony serii.

Jak na ten moment produkcję od tego studia są jedynymi symulatorami kierowcy autobusu, w które zagramy na konsolach. Może być więc łakomym kąskiem. Aktualnie najnowszą dostepną, będącą właśnie portem z PC z 2018 roku, sprawdziliśmy dla Was w dniu jej prermiery na Xboxie One.

Tym razem będziemy mieli więc do czynienia z całkiem duzym przeskokiem w czasie. Mamy nadzieję, że przełozy się to na sporo dobrych zmian względem poprzednika.

Już teraz zapowiedziano, że takowych usprawnień się doczekamy, ale nie zabraknie też nowości. Do dyspozycji graczy zostaną przygotowane dwa duże środowiska zainspirowane Stanami Zjednoczonymi oraz Europą, jeszcze lepsze zarządzanie rozkładami jazdy, godzinami szczytu, liczbą pasażerów czy też salony dealerskie z autobusami będące rozsiane po całej mapie. Nie zabraknie też dynamicznych zmian pogodny, czy lepszej sztucznej inteligencji.

Będziecie czekać?

Źródło: bussimulator-game.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: