Czekacie na Black Friday? Goldowicze ruszają na przeceny już w ten piątek

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten piątek (czyli 18 listopada) startuje Black Friday – czyli największa wyprzedaż zawartości w sklepie Xbox.

Jakie dokładnie będą ceny w Polsce jeszcze nie wiemy. W sprawie promocyjnych cen konsol także jeszcze czekamy. W Stanach Zjednoczonych obniżkami cieszą się już zestawy Xbox One S zaczynające się od 249$.

xbox-one-s-bundles_holiday-2016-hero

Jeśli chodzi o same gry, to posiadacze abonamentu zyskają dodatkowe 10% zniżki za bycie członkiem Gold. Jeżeli używacie swojej konsoli do oglądania filmów i seriali, to te także zostaną przecenione nawet do 50%.
Gry na Windows oczywiście także będą miały swoje promocyjne ceny. Na pewno te, w które zagramy dzięki usłudze Play Anywhere jak: Gears of War 4, Forza Horizon 3, Recore.

Cyfrowe wykupienie abonamentu Gold także będzie tańsze. Niektóre promocje będą dostępne od 24 listopada.

Na promocje możecie pokusić się także w sklepie Media Expert. Xbox ONE Games Classics zostały przecenione na 99zł! W tym Rise of the Tomb Rider, Halo 5 Guardians czy Forza 5 i Horizon 2. Więcej z tej oferty zobaczycie tutaj.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: