Bezprzewodowa kierownica na Xbox One od Hyperkin pojawi się na E3

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Pamiętacie bestsellerowy gadżet z konsoli Xbox 360? Remake tego akcesorium jest w produkcji i ma być zaprezentowany w ten weekend w Los Angeles!

Hyperkin twardo działa w przywracaniu popularnych gadżetów z poprzednich konsol na urządzenia Xbox One. Niedawno swoją premierę miał kontroler, Duke znany z pierwszego Xboxa, a w tym tygodniu mogliśmy dowiedzieć się o bezprzewodowym headsecie, podobnym do tego z oficjalnej dystrybucji Microsoftu.

»Zobacz również: Bezprzewodowy headset od Hyperkin dla Xbox One ukaże się na E3

Jak podaje ign.com, kalifornijska firma szykuje jeszcze jedno popularne urządzenie, mające być zaprezentowane na E3. Ekskluzywny gadżet dla Xbox One nosi aktualnie nazwę „Project S” i jest w fazie testowania. Będzie to bezprzewodowa kierownica, podobna do tej z konsoli Xbox 360, która łączyła się z sensorem Kinect. Urządzenie od Hyperkin będzie łączyć się ze specjalnym modułem, służącym również jako stacja ładująca.

To będzie wielka gratka dla fanów akcesoriów od Microsoftu dla Xbox 360. Hyperkin da im nowe życie na Xbox One, a przy szerokim wyborze samochodówek, jak Forza Motorsport lub Horizon, może świetnie się sprawdzić dając sporo zabawy. Idealnym rozwiązaniem jest brak wymagania sensora Kinect, który nie jest już wspierany przez Microsoft.

Jest jeszcze jakiś gadżet, który chcielibyście ponownie ujrzeć przy konsoli Xbox?

 

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: