Bezpłatne demo South Park: The Fractured But Whole dostępne w sklepie Xbox

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fascynujące show bohaterów South Park z darmowym trialem dla każdego fana serialu.

Ubisoft po raz kolejny dostarczył świetną produkcję na podstawie kontrowersyjnego serialu Comedy Central. South Park: The Fractured But Whole zdobył bardzo dobre oceny i pozytywne reakcje ze strony graczy. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili podzielić się bezpłatną wersją demonstracyjną, aby poszerzyć grono odbiorców i przekonać do zakupu pełnej edycji. Warto dodać, że jeśli zdecydujecie się nabyć całą zawartość, nie będziecie musieli przechodzić jej od nowa, co oznacza, że postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji. Trial daje dostęp do pełnej godziny gry bez ograniczeń zawartości.

Poniżej wstawiamy link do bezpłatnego dema, które można pobrać już teraz. Dodatkowo, kiedy zdecydujecie się na kupno pełnej wersji, otrzymacie pierwszą część South Park: Kijek Prawdy. Należy jednak pamiętać, że ta promocja jest oferowana jedynie do 31 stycznia 2018.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: