Beta Xbox Cloud Gaming dla PC i iPhone wystartuje już jutro!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Streaming z chmury na PC oraz iPhone zbliża się wielkimi krokami. Już jutro wybrani posiadacze Xbox Game Pass Ultimate otrzymają zaproszenia do udziału w testach!

Po urządzeniach mobilnych z systemem Android, nadchodzi pora na dalszą ekspansję. Począwszy od jutra Microsoft roześle do wybranych osób posiadających aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate zaproszenia do testów usługi z poziomu przeglądarki na komputerach z systemem Windows 10, tabletach, oraz telefonach Apple iPhone.

Osoby, które znajdą się w gronie szczęśliwców, i zostaną wyznaczone do testów, za pośrednictwem strony xbox.com/play, będą mogły rozpocząć zabawę ze streamingiem gry z chmury wprost do okienka przeglądarki. Na ten moment wśród wspieranych znajdują się Edge, Google Chrome i Safari.

Tymczasem polecamy Wam nasz test aplikacji do streamingu dla komputerów.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: