Bandai Namco zapowiada betę Dragon Ball FighterZ początkiem przyszłego roku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bijatyka w świecie anime zbliża się wielkimi krokami, ale przed tym sprawdzimy poziom zabawy w otwartej becie.

Fanów Dragon Balla nie brakuje na świecie, więc zainteresowanych nową produkcją Bandai Namco jest bardzo wiele. Dotychczasowe materiały, które zostały ukazane przez twórców, zachęcają do zakupu gry z uniwersum topowej, japońskiej kreskówki. Niecierpliwi daty premiery Dragon Ball FighterZ będą mogli wcześniej osobiście wypróbować działanie nowej bijatyki, biorąc udział w otwartej becie. Ta została zaplanowana na 14 stycznia 2018 roku i rozpocznie się o godzinie 9:00 rano czasu polskiego. Zabawa potrwa jedynie przez dwa dni, więc już 16 stycznia (także do 9:00) serwery zostaną zamknięte. Mały bonus otrzymają pre-orderowcy omawianej produkcji, gdyż zyskają jeden dzień i zaczną przygodę z betą Dragon Ball FighterZ 13 stycznia.

Nadchodzący tytuł od Bandai Namco znajduje się również na liście Xbox One X Enhanced, a więc jakość rozgrywki będzie podrasowana, wykorzystując moc Projectu Scorpio.

Twórcy zaserwowali nam także mały zwiastun, prezentujący kilku wojowników Dragon Ball FighterZ. Aktualnie poznaliśmy 24 grywalnych wojowników, a walki z ich udziałem stawiają na rywalizację 3 vs 3. Premiera gry odbędzie się 26 stycznia na Xbox One oraz na Playstation 4 i PC.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: