Beta CrossfireX już dostępna dla Insiderów. W czwartek dla reszty graczy.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Aktywni Insiderzy mogą już dziś zacząć beta testy nadchodzącej gry FPS – CrossfireX.

Choć otwarta beta startuje w czwartek o godzinie 12:00 i potrwa do 25 czerwca, do godz 21:00 w niedzielę, to Insiderzy już teraz mogą wskoczyć do zabawy. Wszyscy gracze, którzy rozegrają przynajmniej jeden mecz podczas otwartej bety CrossfireX, zostaną nagrodzeni ekskluzywną skórką na broń „X-B.C. Axe”, dostępną w pełnej wersji gry po jej wydaniu.

CrossfireX jest grą z gatunku first-person shooter. Staniemy po stronie jednej z dwóch prywatnych frakcji wojskowych (Global Risk lub Black List), które biorą udział w zakrojonym na szeroką skalę globalnym konflikcie. Swoim stylem rozgrywki może przypominać dobrze znanego wśród graczy, grę Counter Strike.

W trakcie beta testów będą dostępne następujące tryby:

  • Tryb Spectre: W laboratorium gracze Black List będą używać kombinezonów maskujących i broni białej, aby po cichu pokonać wrogów, podłożyć ładunki C4 i zniszczyć cel. Jako Global Risk gracze mają za zadanie bronić wartościowych celów za pomocą standardowego wyposażenia, używając sygnałów dźwiękowych, aby wyeliminować niewidzialnych wrogów. Ten tryb rozgrywki oparty stawia na umiejętność zachowania ostrożności i wykorzystania strategii.
  • Mecz drużynowy: Jako jeden z najpopularniejszych trybów w oryginalnym Crossfire, mecz drużynowy jest odmianą popularnego trybu wyszukiwania i niszczenia, w którym dwie drużyny po 8 graczy ścigają się, aby wyeliminować wszystkich wrogów lub podłożyć ładunek wybuchowy C4, i osiągnąć zwycięstwo. Gracze znajdą się na mapie Black Widow, gdzie praca zespołowa i znajomość lokacji będą miały zasadnicze znaczenie dla ich sukcesu.
  • Przechwytywanie punktów: przechwytywanie punktów to klasyczny tryb Team Deathmatch z oryginalnego Crossfire. W GR Tower zespoły 8 osób będą ścigać się, aby osiągnąć wymaganą liczbę eliminacji. Przechwytywanie punktów to świetne miejsce dla początkujących do nauki i testowania swoich umiejętności na polu bitwy, wypróbowania nowej broni oraz poznania mapy i układów strategicznych.

Źródło: Informacja prasowa.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: