Beta Call of Duty: Modern Warfare II tuż za rogiem!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zanim gracze oddadzą pierwsze strzały w najnowszej odsłonie tej popularnej marki, w czwartek odbędzie się wydarzenie Call of Duty:Next. Czego możemy się spodziewać?

Call of Duty:Next to specjalne wydarzenie, na którym poznamy przyszłość serii. Dowiemy się, czego możemy się spodziewać w nadchodzącej becie, w nowym Call of Duty Warzone, czy Call of Duty Warzone Mobile, a także poznamy inne, kluczowe informacje przedstawione przez deweloperów.

Wspomniane wydarzenie odbędzie się w czwartek, 15 września o godzinie 18.30. Możemy je obejrzeć na Twichu jak i Youtube.

Beta Call of Duty: Modern Warfare II rozpocznie się w piątek, 16 września, o godzinie 19 dla graczy Playstation, którzy zamówili grę w przedsprzedaży bądź uzyskali kod. Następnie, w niedzielę, dołączą do nich gracze w otwartej becie która potrwa do wtorku.

Gracze na konsoli Xbox i PC, którzy zamówili grę w przedsprzedaży bądź uzyskali kod, zagrają od 22 września. Otwarta beta rozpocznie się natomiast 24 września i potrwa do poniedziałku, 26 września.

W trakcie bety będziemy mogli zdobyć dziesięć nagród, takich jak skórka operatora, czy skórki broni. Zdobyte nagrody zostaną zachowane, więc włączając grę w dniu premiery, 28 października, nie zaczniemy „z pustymi rękami”.

Ponadto, osoby które zamówiły cyfrową wersję gry w ramach przedsprzedaży, będą mogły zagrać w kampanię już 8 dni wcześniej, czyli 20 października. W trybie dla jednego gracza czekają na nas podwodne misje, ataki z wysokości 30 tysięcy stóp a także inne misje zapierające dech w piersiach.

Zamówiliście grę w przedsprzedaży, czy poczekacie na otwartą betę? Dajcie znać kiedy spotkamy się na polu walki!

 

Źródło: callofduty.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: