6 nowych gier we wstecznej kompatybilności na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dead Space 2, Dead Space 3, Cabela’s Dangerous Hunts, Alaskan Adv, Hunting Expeditions oraz Survival SoK od dziś zagramy na konsoli One.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Ekipa od backward compatibility ma naprawdę szybkie tempo w przenoszeniu gier z Xbox 360 na Xbox One. Dwa dni temu mieliśmy okazję otrzymać 3 tytuły, a dziś odnajdziemy w bibliotece kolejne 6. Do końca roku powinniśmy znaleźć połowę produkcji Xbox 360 ze wsteczną kompatybilnością, jeśli dalej tak szybko będziemy otrzymywać kolejne gry.

Major Nelson właśnie powiadomił na swoim blogu o następnych tytułach. Najlepsze z nich to Dead Space 2 i 3 od Electronic Arts. Ponownie możemy wcielić się w Issaca Clarke’a i stawić czoła hordzie nekromorfów.

 

Kolejne propozycje cechują się motywem wirtualnego łowiectwa. Jedna z nich dodatkowo posiada tryb survivalowy. Są tu entuzjaści polowań?

 


Dead Space 2


Dead Space 3


Cabela’s Dangerous Hunts


Cabela’s Hunting Expeditions


Cabela’s Survival: SoK


Alaskan AdventuresAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: