Kolejne gry poszerzają listę wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaj kolejne tytuły w usłudze Backward Compatibility

W minionym tygodniu, po ostatniej aktualizacji listy gier Xbox 360 grywalnych na Xbox One, otrzymaliśmy okrągłą liczbę 400 tytułów. Dziś zostają dołożone kolejne trzy produkcje, którymi są GYRUSS, Raiden IV oraz Red Faction: Armageddon. Ta ostatnia, jak już wiemy, znajdzie się w sierpniowej ofercie Games with Gold, a dokładnie w drugiej połowie miesiąca. Nie dziwi więc, że dziś widzimy ją we wstecznej kompatybilności. Dla przypomnienia, w BC znajduje się także wprowadzenie do gry Red Faction: Armageddon, pod nazwą Red Faction: Battlegrounds. Ta odsłona przeznaczona jest do gry sieciowej, jednak odbiega od produkcji znajdującej się w Goldzie.

Red Faction: Armageddon jest czwrtą odsłoną serii i jest typową strzelaniną TPP, osadzoną w klimacie science fiction. Jak łatwo się domyśleć, Naszym przeciwnikiem będą hordy kosmitów. Te zamieszkały na planecie Mars.

GYRUSS nie jest dostępny w polskim regionie, jednak tu nie ma nad czym ubolewać. Arcadówka jest odświeżoną wersją starej, nieskomplikowanej gry wydawanej na automaty.

Znalezione obrazy dla zapytania GYRUSS xbox arcade

Ten sam los spotkał produkcję Raiden IV, jest z resztą podobna do powyższego GYRRUSA, ale posiada nieco lepszą grafikę. Tak samo wydawano ją na automaty, gdzie mogliśmy zagrać w kooperacji lub samodzielnie.

Wszystkie produkcje możecie sprawdzić na poniższych zwiastunach.

Red Faction: Armageddon

 


Raiden IV


GYRUSS

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: