Kolejna dawka gier we wstecznej kompatybilności na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Cztery nowe tytuły zasilają bibliotekę backward compatibility.

Major Nelson opublikował na swoim profilu kolejną propozycję dla graczy, którzy chcieliby przenieść tytuły z Xbox 360 na obecną generację. Co ciekawe, najnowsza aktualizacja daje równy wynik 400 tytułów w bibliotece wstecznej kompatybilności. To już 1/3 produkcji, ponieważ całe zestawienie liczy ok. 1220 gier, a każdego tygodnia otrzymujemy coraz to więcej propozycji.

Nowe tytuły to Costume Quest 2, Virtua Fighter 2, Quantum Conundrum oraz Frontlines: Fuel of War. Najbardziej rozpoznawalna jest tu wirtualna bijatyka Virtua Fighter 2, która została stworzona przez japońskie studio Sega. Cena w sklepie Xbox wynosi zaledwie 17,99 złotych i zajmuje zaledwie 64 mb.

Warto zwrócić uwagę na Frontlines: Fuel of War, która niegdyś była udaną produkcją od studia KAOS. W tej strzelance z widokiem pierwszej osoby, wcielamy się w amerykańskiego żołnierza i bierzemy udział w wojnie paliwowej, stając przeciwko Rosjanom.  Gra jak na swój wiek wygląda bardzo dobrze i potrafi wciągnąć na długo. Co ciekawe, zastosowano tu pokaźny arsenał, wśród którego znajdziemy dzisiejsze drony. Cena w sklepie to 59 złotych i waży nieco ponad 6 gigabajtów.

Poniżej prezentujemy materiały z nowej porcji tytułów.

Frontlines: Fuel of War


Virtua Fighter 2


Costume Quest 2


Quantum ConundrumAutor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: