6 nowych tytułów w bibliotece Backward Compatibility. Tylko połowa z nich dla Polski

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Długo było czekać na kolejną dostawę gier we wstecznej kompatybilności, tymczasem Microsoft dostarczył 6 nowych produkcji.

W ostatnim czasie nie otrzymujemy zbyt często nowych gier w programie wstecznej kompatybilności. Tłumaczyć to należy tym, że zespół odpowiedzialny za BC, pracuje również nad tytułami z pierwszego Xboxa, w które zagramy na konsoli One / One S / One X. Major Nelson ma dla Nas kilka świeżych produkcji i jest ich tym razem aż sześć, a są nimi:

Ten ostatni dostępny jest wyłącznie w Japonii, a Super Contra i Undertow są niedostępne w polskim regionie, więc należy przyjąć, że otrzymaliśmy tylko trzy nowości w programie Backward Compatibility.

 

Najpopularniejszym tytułem w zaprezentowanej aktualizacji jest niewątpliwie Saints Row: The Third. To już druga produkcja z serii, gdyż czwarta odsłona od zeszłego roku znajduje się na liście wstecznej kompatybilności.

Saints Row: The Third
59,00 zł


Slender: The Arrival
34,99 zł


MONOPOLY DEAL
17,99 zł


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: