Batman i inne gry dołączają do wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejne tytuły wypełniają listę backward compatibility.

Od dziś w bibliotece wstecznej kompatybilności możemy dostrzec cztery nowe tytuły znane z konsoli Xbox 360. Gry, które już teraz możecie uruchomić na Xbox One, to Deadliest Warrior, Disney Bolt, Fighting Vipers oraz Batman: Arkham Origins. Ten ostatni uruchomimy jedynie poprzez płytę, ponieważ cyfrowa wersja nie znajduje się w wirtualnym sklepie Xbox, ale dokupimy w nim liczne dodatki do gry.

 

Batman: Arkham Origins trafił na Xbox One pod koniec 2013 i zyskał wielką sympatię wśród graczy. W Arkham Origins przeniesiemy się do czasów, kiedy Nasz bohater zaczyna dopiero karierę superherosa, poznaje swoich wrogów i rozpoczyna porządku w Gotham City.

Deadliest Warrior jest typową bijatyką widzianą z boku. Wśród wojowników możemy dostrzec postacie z różnych czasów, m.in. Samuraja, Ninję, Indianina czy Gladiatora. Ci i inni walczą o miano największego złoczyńcy, a żeby pomóc sobie w walce, korzystają z własnego, indywidualnego arsenału.

Znawcom animacji Walta Disneya nie trzeba mówić kim jest Bolt. Czworonożny i bohaterski przyjaciel musi rozwiązać wiele zagadek na swojej drodze. Platformowa zabawa na pewno spodoba się młodszym graczom, którzy pokierują animowanym psiakiem i rozwiążą wszelkie jego problemy.

Fighting Vipers to klasyczna bijatyka od firmy Sega, która zaczynała swoją karierę na automatach wideo w 1995 roku. Tym samym jakość rozgrywki odbiega dzisiejszym standardom, ale wersja na Xbox 360 została nieco odświeżona i wzbogacona.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: